☰ Menü

Android Mobil Uygulama

Android Mobil Uygulama

Evet başlıkta yazdığı gibi 04.01.2017 tarihinde ilk adımı Android Mobil Uygulama kursu ile atmış bulunmaktayım. Açıkçası hedefim İngilizce kursunu seçmekti fakat kurs dolu olduğundan dolayı diğer cazip seçenek Android Mobil Uygulama kursu oldu.

Kursu “Kaymek Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş | Meslek Edindirme Kursları.” buradan alacağım. Öncelikle böyle bir projede tam destekçisi olan Kayseri Büyükşehir Belediyesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ciddi anlamda hem hobi için, hem meslek edindirmek amaçlı mükemmel kurslar var diyebilirim. Daha önce “Web Tasarım” kursuna gitmiştim, fakat çok sıkıldığım için 2. derse bile gitmeden ayrılmıştım. O dönemlerde Kaymek yeni kurulmuştu, şimdi ise yaşımın ilerlediğine ve daha mantıklı şeyler düşündüğüme inanıyorum. Eğer insanlar bir şey öğrenmek istiyorlar ise kesinlikle yaşlarını, durumlarını, cinsiyetlerini vs. sorun etmemelidirler. Ben bunu yaşım ilerledikçe çok daha iyi anladım.

Eğer kurstan başarılı bir şekilde ayrılırsam öncelikle çalıştığım şirketin E-Ticaret sitesi olan “Kristal Dental” sitemize güzel bir uygulama yazmayı hedefliyorum. Daha sonra kişisel bloğuma, daha sonra Kanarya siteme yazmayı hedefliyorum. Kendi yapacağım işlerde son derece titiz davranırım, eğer bu işlerimde çok başarılı olabilme ihtimalim olur ise ilerleyen zamanlarda ticaret forumlarından işlerde alabilirim. Bir başkasının işini yapmaya çalışırsam çok daha fazla titiz bir çalışma sergilerim.

Kaymek kursları 1 (bir) yıl içerisinde yaklaşık iki defa düzenliyor. Benim hedefimde ise web üzerine kendimi elimden geldiğince geliştirebilmek olacak. Mobil uygulamalar, php, html, css gibi web dillerini de öğrenmeyi çok istiyorum. Bu arada internet üzerinden kurs tercihimi yaptım yedeklerde görünüyorum. Yedeklerde görünmeme rağmen Şaban mutlaka gidebileceğimi söyledi, hayırlısı bakalım diyelim.

Yazar Hakkında
Toplam 23 yazı
Tevfik
Tevfik

21 Haziran 198x gecesi sabaha karşı Kayseri Doğum Evinde gözlerimi açmış bulundum. 1 yaşından sonra yürüyüp oturmamayı, 2 yaşından sonrada konuşup susmamayı öğrenmişim. Bebekliğim, çocukluğum ve gençliğim Kayseri/Kocasinan/Yeni Mahalle’de geçmiştir.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Arama Yap