Duyuru:

31 Aralık 2016 tarihinde yeniden bloğum yayındadır.

  • Tevfik
  • 265
  • 17 Mayıs 2017
  • 0
  •  

Barınaklar

Barınaklar

Merhaba sevgili dostlar, uzun zamandır (3 aydır) neredeyse bloğuma yazı girmiyordum. Bugün kafama nedense bir taş düştü sizinle bir konuyu paylaşacağım. Geçtiğimiz haftalarda bir alan adı aldım ve bence bu alan adı premium değerinde bir alan adı olabilir. Evet ismi barinaklar[at]com’dur. Almış olduğum barınaklar alan adının ingilizce uzantısı 07 Mayıs 1997 yılında alınmış (ingilizce isim shelters).

Peki ben neler yapacağım Barınaklar alan adımla? Aklımda güzel bir proje var. Proje neler hakkında olacak biraz sizi bilgilendirmek istiyorum. Öncelikle Türkiye üzerindeki tüm barınakları ele alacağım. Gerekirse Türkiye Cumhuriyeti üzerindeki tüm şehirlerin barınaklarını araştırıp, bu barınaklar hakkında tek tek bilgili makale yazacağım. Daha sonrasında Barınak şikayetleri hakkında ziyaretçiler için bir alan oluşturacağım, burada gelen ziyaretçiler gitmiş oldukları barınaklar hakkında olumsuz şeyleri yazacaklardır. Elbette taktir alanıda olacak, sadece karalama politikasına gidilmeyecek bu durumda. Daha sonra Barınak Haberleri yer alacak, nerede barınak açıldı vs. bu tarz bilgileri ziyaretçilere sunmayı düşünüyorum. Şu an kafamda çok detaylı bir proje yok açıkçası ilerleyen zamanlarda siteyi oluşturduktan sonra yavaş yavaş tüm kategorileri oluşturup çok daha kaliteli hizmet vermeye çalışacağım.

Eğer bu projeye şunu da eklersen daha iyi olur diyebileceğiniz yazılar var ise çok sevinirim. Yorum olarak belirtebilirsiniz, beyin fırtınasına her zaman ihtiyaç duymuşumdur. Dinlediğiniz için teşekkür ederim.

Tevfik

Yazar: Tevfik #administrator

21 Haziran 198x gecesi sabaha karşı Kayseri Doğum Evinde gözlerimi açmış bulundum. 1 yaşından sonra yürüyüp oturmamayı, 2 yaşından sonrada konuşup susmamayı öğrenmişim. Bebekliğim, çocukluğum ve gençliğim Kayseri/Kocasinan/Yeni Mahalle’de geçmiştir.
Tüm Yazılarına Git

BENZER KONULAR

Genel Trabzon 20 Şubat 2017   0
Genel Queen Waffle Kayseri 20 Şubat 2017   1
Genel Egzama Saç Tedavisi 10 Şubat 2017   0

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ