Duyuru:

31 Aralık 2016 tarihinde yeniden bloğum yayındadır.

Genel
Genel
Trabzon

Trabzon Bu şehir bir başkadır. Tatil mi planınız var? Doğa mı görmek istiyorsunuz? Dinlenmek mi amacınız? Veya değişik yemek kültüründen mi tatmak istiyorsunuz?..

Genel
Queen Waffle Kayseri

Queen Waffle Kayseri Sevgili dostlar merhabalar, bildiğiniz üzere kişisel web siteme hiçbir şekilde tanıtım yazısı veya link çıkışı yapmıyorum. Bu yazmış..

Genel
Egzama Saç Tedavisi

Egzama Saç Tedavisi Merhaba sevgili dostlar, daha önceki yazılarımı okudunuz mu? Bilmiyorum, fakat benim en büyük sorunlarımdan birtanesi kafamda çıkan egzama idi. O..

Genel
Şehit Uzman Çavuş Fahrettin Livçalkan

Şehit Uzman Çavuş Fahrettin Livçalkan [gallery link="file" ids="188,189,190,191,192"]   Hani bazen bir makale yazacağım hepimiz diyoruz yeri geliyor "söze..

Genel
Bunaldım! Sıkıldım Artık!

Bunaldım! Sıkıldım Artık! Çok ciddi anlamda bunaldım artık, hani inançsız birisi olsam inanın bana yapacağım tek şey bu hayatta nefes almamak olur. O derecede bir..

Genel
İşte Pilav

İşte Pilav Merhaba sevgili dostlar, bugün sizlere Ertuğrul kardeşimin mekanı olan İşte Pilav mekanı ile ilgili bir yazı yazacağım. Öncelikle şunu belirteyim 10..

Genel
Sivas Büyük Otel

#Sivas Büyük Otel 31 Aralık 2016 akşam üzeri bir yazı yazmıştım Sivas'a Gidiyorum diye, gitmeden önce kendime bir yer ayırt edeyim dedim. Açıkçası gidip bir gece..

Genel
Sivasa Gidiyorum

Evet sevgili dostlar bugün Sivas'a gidiyorum. Daha önce Sivas'a birkaç defa gitmiştim Erhan ile (Erhan iş yerinden arkadaşım) gitme nedenimiz ise Cumhuriyet Üniversitesi..