Duyuru:

31 Aralık 2016 tarihinde yeniden bloğum yayındadır.

İnternet
İnternet
Barınaklar

Barınaklar Merhaba sevgili dostlar, uzun zamandır (3 aydır) neredeyse bloğuma yazı girmiyordum. Bugün kafama nedense bir taş düştü sizinle bir konuyu paylaşacağım...

İnternet
WordPress Kurulumu – Ücretsiz

Wordpress Kurulumu - Ücretsiz Merhabalar sevgili dostlar, aklıma ücretsiz bir şekilde wordpress kurulumu yapmak geldi. Peki nereden geldi bu fikir? Yıllar önce bende ilk..

İnternet
Noktahost

#Noktahost Ben bugün size Mehmet Ayhan Taçyıldız'ın GO Teknolojiye bağlı Noktahost firmasından bahsedeceğim. Yaklaşık 12 yıl önce noktahost ile çalışmaya..

İnternet
Kristal Dental

#Kristal Dental Kişisel Bloğumda çalıştığım firmanın e-ticaret sitesine de yer vermek istedim. İnternet üzerinden online satış yapmayı uzun yıllardır hedefleyen..

İnternet
Seo (Search Engine Optimization)

#Seo (Search Engine Optimization) Bu konudan sizlere bahsetmemdeki en büyük etken, ciddi anlamda seo'cu arkadaşlardan bıktım! İşini harika bir şekilde yapan kişi/lere..

İnternet
Resmileşti Dikkat!

#Resmileşti Dikkat! Son zamanlarda en çok nefret ettiğiniz sözcük oldu değil mi? Resmileşti Dikkat! Devlet adamları tarafınca hiçbir şey söylenmiyor, resmi..

İnternet
Klanlar

#Klanlar Browser bir oyundur, aynı zamanda mükemmel stratejide geliştirir. Klanlar olarak değil de 2007 yılında başlayıp 2010 yılına kadar devam eden Klan Savaşları..

İnternet
Android Mobil Uygulama

#Android Mobil Uygulama Evet başlıkta yazdığı gibi 04.01.2017 tarihinde ilk adımı Android Mobil Uygulama kursu ile atmış bulunmaktayım. Açıkçası hedefim..

İnternet
Kişisel Blog

#Kişisel Blog Daha önceleri kişisel bloğumu .com.tr uzantısında kullanıyordum. İsmimin jeneriğini bulduğumda direk .org uzantısına geçtim. Kişisel bloğum ve..

İnternet
Online Alışveriş

#Online Alışveriş İnternet üzerinden genellikle alışverişlerim sık olur. En çok kullandığım siteler ise Kaft ile Hepsiburada diyebilirim. Ülkemizde son..

1/212