@ardakurall yeminle bunları paylaşmak ayrı bir psikopatlık :)  # 2017-01-22 11:16:13
İnternet
İnternet
#Kristal Dental

#Kristal Dental Kişisel Bloğumda çalıştığım firmanın e-ticaret sitesine de yer vermek istedim. İnternet üzerinden online satış yapmayı uzun yıllardır hedefleyen..

İnternet
#Seo (Search Engine Optimization)

#Seo (Search Engine Optimization) Bu konudan sizlere bahsetmemdeki en büyük etken, ciddi anlamda seo'cu arkadaşlardan bıktım! İşini harika bir şekilde yapan kişi/lere..

İnternet
#Resmileşti Dikkat!

#Resmileşti Dikkat! Son zamanlarda en çok nefret ettiğiniz sözcük oldu değil mi? Resmileşti Dikkat! Devlet adamları tarafınca hiçbir şey söylenmiyor, resmi..

İnternet
#Klanlar

#Klanlar Browser bir oyundur, aynı zamanda mükemmel stratejide geliştirir. Klanlar olarak değil de 2007 yılında başlayıp 2010 yılına kadar devam eden Klan Savaşları..

İnternet
#Android Mobil Uygulama

#Android Mobil Uygulama Evet başlıkta yazdığı gibi 04.01.2017 tarihinde ilk adımı Android Mobil Uygulama kursu ile atmış bulunmaktayım. Açıkçası hedefim..

İnternet
#Kişisel Blog

#Kişisel Blog Daha önceleri kişisel bloğumu .com.tr uzantısında kullanıyordum. İsmimin jeneriğini bulduğumda direk .org uzantısına geçtim. Kişisel bloğum ve..

İnternet
#Online Alışveriş

#Online Alışveriş İnternet üzerinden genellikle alışverişlerim sık olur. En çok kullandığım siteler ise Kaft ile Hepsiburada diyebilirim. Ülkemizde son..

İnternet
#Bloğum Yenilendi

Merhabalar, ben kararlarımı kısa zaman içerisinde alıp uzun zaman sonra uygulamaya koyuyorum sanırım. 2016 yılının ilk başlarından bu zamana kadar aklımda bloğu tam..