Duyuru:

31 Aralık 2016 tarihinde yeniden bloğum yayındadır.

 • Tevfik
 • 635
 • 31 Aralık 2016
 • 5
 •  

Bloğum Yenilendi

Merhabalar, ben kararlarımı kısa zaman içerisinde alıp uzun zaman sonra uygulamaya koyuyorum sanırım. 2016 yılının ilk başlarından bu zamana kadar aklımda bloğu tam anlamıyla yenilemek vardı ve sonunda başardığıma inanıyorum. Öncelikle tam anlamıyla cümleye başlamadan Yiğit Can Şahin‘e bu güzel temasından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Emeğine ve yüreğine sağlık, gayet başarılı bir tema yapmışın kardeşim.

Bir yıl kadar süren bu kararımı aslında değiştirmeme neden olan Yiğit‘in yaptığı tema diyebilirim, ben bu tarz temalara ayrı bir sıcak bakıyorum. Geçmişte olan temalarım çoğunlukla hata verdi, ücretli wordpress teması almıştım whitecolor adında şimdi hakkını yiyemem o temada çok güzeldi. Fakat şu an kullandığım tema tam olarak tarzım diyebilirim. Bloğumda neler yazacağım, neler paylaşacağım onlardan bahsedeyim kısaca..

Bazı kişisel bloglara bakıyorum, kişiselliğinden çıktığını görüyorum. Ben burada gezip gördüğüm yerleri, yediğim içtiğim tatları, düşüncelerimi, fikirlerimi, hayvanları, genelde insanları, yaşadığım mutlu anılarımı, berbat hallerimi yazacağım. Daha önce kullanmış olduğum blog adresim; tevfikaktunc.com.tr idi. Şimdi biraz daha jenerikleştirdim ve kısalttım diyebilirim bu adresi. Umarım yazdıklarım hoşunuza gider ve keyif alarak okursunuz.

Sağlıcakla ve mutlu kalmanız dileğimle..
Tevfik AKTUNÇ

Tevfik

Yazar: Tevfik #administrator

21 Haziran 198x gecesi sabaha karşı Kayseri Doğum Evinde gözlerimi açmış bulundum. 1 yaşından sonra yürüyüp oturmamayı, 2 yaşından sonrada konuşup susmamayı öğrenmişim. Bebekliğim, çocukluğum ve gençliğim Kayseri/Kocasinan/Yeni Mahalle’de geçmiştir.
Tüm Yazılarına Git

BENZER KONULAR

İnternet Barınaklar 17 Mayıs 2017   0
Genel Trabzon 20 Şubat 2017   0
Genel Queen Waffle Kayseri 20 Şubat 2017   1
Genel Egzama Saç Tedavisi 10 Şubat 2017   0

YORUM YAP


BU YAZIYA 5 YORUM YAPILMIŞ

  Şaban tınaz 31 Aralık 2016 - 12:43

  Yenilenen bloğunuz gerçekten harika olmuş takipteyiz.

   Tevfik
   Tevfik 31 Aralık 2016 - 14:32

   Teşekkür ederim Şaban kardeşim, elimden geldiğince yazmaya çalışacağım.

  Semih Arslan 31 Aralık 2016 - 15:22

  çok iyi de oldu, çok güzel iyi oldu tamam mı. şimdi meselam bu tema işleri olayını çok karıştırdılar. haa.. aralarında bir fark kaldı. o farklan çok güzel oldu. mesalam herkesin temasına kimse karışamaz. ha nasıl karışamaz. ben bu şekıl tema severim bu Tevfik şu şekıl tema sever şu Self teması sever. haa hiç kimse kimseye karışamaya bi hakkı yok.

  Muhammet Çelik 31 Aralık 2016 - 15:24

  Yeni tasarım çok güzel olmuş kardeşim. Rabbim gönlüne göre versin inşAllah. Başarılar diliyorum.

  Lider 31 Aralık 2016 - 16:43

  Hayırlı olsun kardeşim güzel çalışma olmuş en çok ta TEMA’n çok hoş olmuş iyi çalışmalar dilerim saygılar