☰ Menü

Klanlar

Klanlar

Browser bir oyundur, aynı zamanda mükemmel stratejide geliştirir. Klanlar olarak değil de 2007 yılında başlayıp 2010 yılına kadar devam eden Klan Savaşları maceramdan kısaca söz edeyim sizlere..

2007 yılında Klan Savaşlarına kuzenim olacak herif Cihan ağabeyim sayesinde başlamıştım. Tesadüf o gün bize geldiğinde 3K olan hesabında duvar inşaa etmesi için emir vermişti, tekrar çıktığında da gözüm çarptı. Ağabey ne yaptın sen şimdi demem ile başladı her şey! Kendisi bıraktı oyunu ben 3 yıldan fazla uzun süredir Klan Savaşlarını oynadım. 3. Dünyadaydım ve yaklaşık 2 Milyon 530 bin puana sahiptim. 400’e yakın köyüm ile bayağı sağlam hesaba sahiptim. Daha sonra oyunu kapattılar, başımdan kaynar sular döküldü diyebilirim.

Geçen aylarda Klanlar’a tekrar katılayım dedim. İnsanlar çaylak koruması biter bitmez saldırmaya başladılar.. Ben 100-150K da iken insanlar yeni katıldıklarında elimden geldiğince yardım etmeye çalışırdım, şu an ise direk saldırma odaklılar. Hani bıraksak adamı kendi Klanındaki adama bile saldırabilir. Gözünü o kadar kin ve nefret bürümüş. Evet bu bir oyun olabilir fakat oyun içerisindeki sergilenen davranışlar bile insanın kişiliğini yansıtıyor olabilir. Eski Klan Savaşlarından konuştuğum 2 ağabeyim var kendileri ile hâlen görüşürüm. Bu 2 adamla sadece internet üzerinden değil, gerçek yaşamda da görüştüğüm anlar oldu. Böyle güzel dostluklar da kurulabilir..

Şu an yeni katıldım ve puanım 135, tam bir eziğim diyebilirim. İlerleyen zamanlarda neler olacak, nasıl bir hâlde olacağım sizlerle paylaşacağım. Oyun içeriği biraz da olsa değişmiş, yeni görevlendirmeler gelmiş oyunu çok detaylı bir şekilde incelemem gerekecek.

Yazar Hakkında
Toplam 23 yazı
Tevfik
Tevfik

21 Haziran 198x gecesi sabaha karşı Kayseri Doğum Evinde gözlerimi açmış bulundum. 1 yaşından sonra yürüyüp oturmamayı, 2 yaşından sonrada konuşup susmamayı öğrenmişim. Bebekliğim, çocukluğum ve gençliğim Kayseri/Kocasinan/Yeni Mahalle’de geçmiştir.

Yorumlar (4 yorum)
baran üyükuş
baran üyükuş #
- 00:18

merhabalar bende ilk blok kurduğumda yorum gelince heyecanlanırdım 🙂 bir kaç göze batan ksmı söyleyeceğim.
hashtag fazla olmuş bence tasarım iyi fakat yavaş birazcıkda seo çalışmalısın hashtag ile değil keywords ile
teşekkürler
Baran Üyükuş

  Tevfik
  Tevfik #
  - 10:13

  Baran bey merhabalar, açıkçası ilk bloğum değil diyebilirim. İlk bloğumu 2009 yılında kurmuştum, 2006 yıllarında ise SMF ile uğraşırdım. Daha öncesinde ise mirc/irc ile ilgilenirdim. Açıkçası arama motorları benim umrumda değil, ben kendimce yazıyorum. Hani bir şekilde yazmayı geliştirmek asıl amacım diyebilirim. Reklamımı zaten sosyal medyada yapmaya çalışıyorum.

Levent
Levent #
- 10:03

Bu konuyu aşama aşama güncelleseniz her hafta neler yaptığınızı ve nasıl geliştiğinizi anlatsanız çok güzel olur.

  Tevfik
  Tevfik #
  - 10:09

  Levent bey merhabalar, aslında dediğiniz olay çok mantıklı fakat aşama aşama yazacağım zaman biraz makaleler kısa kalır diye düşündüm. Ama bu tavsiyenizi diğer konularımda ele alacağım mutlaka, çok teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Arama Yap