Duyuru:

31 Aralık 2016 tarihinde yeniden bloğum yayındadır.

  • Tevfik
  • 489
  • 13 Ocak 2017
  • 0
  •  1

Kristal Dental

#Kristal Dental

Kişisel Bloğumda çalıştığım firmanın e-ticaret sitesine de yer vermek istedim. İnternet üzerinden online satış yapmayı uzun yıllardır hedefleyen patronumuz sayın Ahmet Argunhan projeyi benimle birlikte hayata geçirmiş durumdadır.

Firmamızın asıl ismi Kristal Diş Deposu, benim başlangıcım ise 11 Eylül 2015 yılıdır. Firma içerisindeki çalışanları daha önceden de tanırım, yakın arkadaşlarımdır. 2017 yılı hem benim için, hem patron için çok ideal bir yıl olmasını diliyorum. Günlük 20-25 ürün eklemekteyim siteye, görsellerini elimden geldiğince kendim ayarlamaya çalışıyorum. Sağ olsun grafikerimiz Şaban Tınaz bayağı yardımcı oluyor bana. Kendisi bu arada Polis Özel Harekat sınavını kazandı, inşallah olur ise PÖH olacak. Allah yardımcısı olsun her zaman. Kendisi bana Photoshop programı hakkında günlük eğitim vermektedir. Bende elimden geldiğince görselleri kendim ayarlamaya çalışıyorum.

Elbette bir işe konsantre olduğunuzda, diğer işler tüm hevesinizi kaçırabiliyor (maalesef). Ürünleri eklediğim esnada doktora malzeme götürdüğüm an bağım kopuyor bilgisayarla! Elbette kimse olmadığında yapmam gerekiyor, fakat bunu da söylemezsem olmaz. Ben umut ediyorum ki çok başarılı olacağız, bunu en çok ben istiyorum. O kadar emek veriyorum, o kadar uğraşıyorum, tek tek! Bu kadar emeğin boşa gitmesini en son isteyecek adam benimdir. Online mağazamıza eklediğim ürünleri tamamladıktan sonra sağlam bir şekilde SEO çalışması yaptırıp, sosyal ağlarda reklam yapma planlarım var. Bunun için en ince ayrıntısına kadar her makaleyi okuyorum, kaba taslak reklam vermek istemiyorum. Bu yolda iyi dilekleriniz için her okuyucuma çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla, mutlu kalın.

Tevfik

Yazar: Tevfik #administrator

21 Haziran 198x gecesi sabaha karşı Kayseri Doğum Evinde gözlerimi açmış bulundum. 1 yaşından sonra yürüyüp oturmamayı, 2 yaşından sonrada konuşup susmamayı öğrenmişim. Bebekliğim, çocukluğum ve gençliğim Kayseri/Kocasinan/Yeni Mahalle’de geçmiştir.
Tüm Yazılarına Git

BENZER KONULAR

İnternet Barınaklar 17 Mayıs 2017   0
Genel Trabzon 20 Şubat 2017   0
Genel Queen Waffle Kayseri 20 Şubat 2017   1
Genel Egzama Saç Tedavisi 10 Şubat 2017   0

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ