☰ Menü

Noktahost

Noktahost

Ben bugün size Mehmet Ayhan Taçyıldız’ın GO Teknolojiye bağlı Noktahost firmasından bahsedeceğim.

Yaklaşık 12 yıl önce noktahost ile çalışmaya başladım, Mehmet ağabey ile de noktahost aracılığı ile tanıştım diyebilirim. Sizlere abartmadan söylüyorum çalıştığım en iyi hosting ve domain firmasıdır. Toplamda 10 yıl düzenli bir şekilde kullandığım hostinginde toplamda 2 defa kesinti yaşamışımdır ve bu kesintiler ise en fazla 1 saat sürmüştür. Mehmet ağabeyim ile aram bayağı iyi diyebilirim, 2010 yılında tecilimi bozdurup askere gittiğimde de alan adlarımın ve tüm hostinglerimin gününü uzatmıştır. Aramızda hiçbir zaman paranın lafı olmamıştır.

Yeni başlayan arkadaşlar hosting ve resellere baktığında pahalı diyebilirler ama tam anlamıyla kaliteli hizmet alabilirsiniz. Elimden geldiğince tüm tanıdıklarıma, eşime ve dostuma öneride bulunuyorum. Daha da çok duyulmasını istediğim için kişisel bloğuma yazma gereksinimi duydum. Bir şirket ile veya bir şahıs ile çalışabilirsiniz, fakat benden küçük bir tavsiye sizlere; çalıştığınız kişi/lerin kişilikleri çok önemli. Bir insanda karakter bozukluğu var ise istediği kadar işimi temiz yapıyorum desin, hiçbir şekilde o kişiyle çalışmam. Ben her işimde olduğum gibi web işinde de garanticiyimdir, ince eler sık dokurum. Çok detaylı bir şekilde araştırırım. Yapmış olduğu ticaretler, müşterileri ile konuşmaları vs. bunlar benim için oldukça önemlidir. Mehmet ağabeyin karakteri firmasına yansımış diyebilirim.. Eğer bir web site kurmak istiyorsanız veya web siteniz var fakat hostinginde sıkıntı yaşıyorsanız mutlaka noktahost’a uğrayın derim.

Mehmet ağabeyime hayatının geri kalanında başarılar diliyorum. Allah yolunu ve bahtını açık eylesin ağabeyim, saygılarımla..

Yazar Hakkında
Toplam 23 yazı
Tevfik
Tevfik

21 Haziran 198x gecesi sabaha karşı Kayseri Doğum Evinde gözlerimi açmış bulundum. 1 yaşından sonra yürüyüp oturmamayı, 2 yaşından sonrada konuşup susmamayı öğrenmişim. Bebekliğim, çocukluğum ve gençliğim Kayseri/Kocasinan/Yeni Mahalle’de geçmiştir.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Arama Yap