☰ Menü

Queen Waffle Kayseri

Queen Waffle Kayseri

Sevgili dostlar merhabalar, bildiğiniz üzere kişisel web siteme hiçbir şekilde tanıtım yazısı veya link çıkışı yapmıyorum. Bu yazmış olduğum yazılardan da herhangi bir kâr elde etmiyorum bunu size dürüstçe dile getiriyorum. Queen Waffle Kayseri tam olarak Kayseri’nin Bahçelievler bölgesindedir, öncelikle bunu söylememde fayda var. Ben her mekanı yazmam, her mekan için güzel yorumlarda bulunmam. Fakat gel gelelim ki Queen Waffle ciddi anlamda işini temiz ve güzel yapıyor.

Mekanda genellikle Karadeniz Esintisi adında bir waffle tercih ediyorum. Size de kesinlikle önerebilirim, elbette insanların damak tatları oldukça değişir. Fakat mekana gittiğinizde birçok waffle menüsü ile karşılaşabilirsiniz. Mekanın tasarımı, çalışanları ve kullanılan malzemeler oldukça başarılı. Tek bir şeyden şikayetçiyim maalesef o da müzikleri, neden diyeceksiniz.

Hemen bununda açıklamasında bulunayım sizlere, Kayseri’li olanlar mutlaka bilirler. Müzikleri biraz Almer alışveriş merkezinin önünde bekleyen kişilere hitap ediyor gibi, remix ve hareketli müzikler falan çalıyor. Biraz daha lounge tarzı müzikler olsa idi çok daha harika uyum sağlamış olurdu mekana, bu kadar şıklığa daha fazla popülerlik katardı. Ama tabii müziklerini beğenmedim diye gitmemem etik olur. Böyle bir projeye imza atan kim var ise ciddi anlamda tebrik ediyorum, oldukça başarılı. Emeğinize sağlık, her şey mükemmel.

Yazar Hakkında
Toplam 23 yazı
Tevfik
Tevfik

21 Haziran 198x gecesi sabaha karşı Kayseri Doğum Evinde gözlerimi açmış bulundum. 1 yaşından sonra yürüyüp oturmamayı, 2 yaşından sonrada konuşup susmamayı öğrenmişim. Bebekliğim, çocukluğum ve gençliğim Kayseri/Kocasinan/Yeni Mahalle’de geçmiştir.

Yorumlar (2 yorum)
Merve Alaçatı
Merve Alaçatı #
- 07:47

Mutlaka uğrayacağım buraya waffle çok güzel gözüküyor

    Tevfik
    Tevfik #
    - 15:44

    Kesinlikle uğramanız gereken bir mekan Merve hanım, haftada en az bir defa da olsa o muhteşem waffle sefasını sürüyoruz 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Arama Yap