☰ Menü

WordPress Kurulumu – Ücretsiz

WordPress Kurulumu – Ücretsiz

Merhabalar sevgili dostlar, aklıma ücretsiz bir şekilde wordpress kurulumu yapmak geldi. Peki nereden geldi bu fikir? Yıllar önce bende ilk başladığım zamanlar çok fazla zorluklar çekiyordum, bir bloğum olsun diye can atıyordum fakat yardımcı olabilecek kişiler o dönemlerde mükemmel para istiyorlardı. Şu an kalmadı o kadar fazla para isteyen kişi/ler elbette, internette dünya kadar kurulumu anlatan görsel ve videolar mevcut. Fakat gün içerisinde eğer boş anım olur ise direk bloğunu kuracağım kişiyi sıraya alıp, kurulumu gerçekleştireceğim. Eğer WordPress kurulumundan anlayan kişi bana kurdurmaya çalışıyorsa ona da diyebilecek sözüm yok, bazı arkadaşlar vaktim yok benim diyerek kurulumu bir başkasına yıkabilir.

Kurulumu gerçekleştireceğim, daha sonra birkaç gerekli eklentisini kurup devir edeceğim. Tabii ben bunları yaparken sizden de ricalarım olacaktır. Lütfen kullandığınız panel cPanel olsun, bir de bu konu altına yorum yaparsanız eğer mail adresinizden size ulaşma imkanım daha fazla olacaktır. Beni takip eden arkadaşlarımında bildiği üzere ben bir özel şirkette çalışıyorum, eğer wordpress kurulumunda gün içerisinde gecikmeler olur ise bana şikayette bulunmayınız. Sonuç itibari ile içimden gelerek bu durumu sizlere gerçekleştireceğim. Eğer çevrenizde blog kurdurmak isteyenler var ise hemen bu konu linkini çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. Dinlediğiniz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, mutlu kalın.

Yazar Hakkında
Toplam 23 yazı
Tevfik
Tevfik

21 Haziran 198x gecesi sabaha karşı Kayseri Doğum Evinde gözlerimi açmış bulundum. 1 yaşından sonra yürüyüp oturmamayı, 2 yaşından sonrada konuşup susmamayı öğrenmişim. Bebekliğim, çocukluğum ve gençliğim Kayseri/Kocasinan/Yeni Mahalle’de geçmiştir.

Yorumlar (4 yorum)
Erhan
Erhan #
- 10:17

çok güzel düşünmüşün tevfik şu benim siteyi de halletsende bende yoluma baksam nasıl olur?

  Tevfik
  Tevfik #
  - 14:51

  Onun için hosting ayarlaman gerekecek Erhan maalesef, ben hosting ve domain işlerine bakmıyorum. Eğer alan adını ve yer sağlayıcını ayarlarsan bende kurulumu yaparım seve seve

Çiğdem Tunagil
Çiğdem Tunagil #
- 16:53

Gerçekten çok işime yaradı bu bilgiler sayesinde wordpress kurulumu hakkında bilgi sahibi oldum çok teşekkür ederim.

  Tevfik
  Tevfik #
  - 14:22

  Çiğdem hanım merhabalar, kurulum hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadım ki? Sadece kurulumu ücretsiz yapabilirim diye bir yazı yazdım geniş bir şekilde. Siz yanlış anladınız sanırım?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Arama Yap