Ve O Harika Ses Güncel Gürsel Artıktay

Ve O Harika Ses Güncel Gürsel Artıktay

Güncel Gürsel Artıktay’ı sonradan tanıdığım için kendime kızıyorum açıkçası, muhteşem bir sese, harika bir yoruma sahip bir sanatçı. Böyle kıymetli sanatçıların milyonlarca kişi tarafından dinlenilmesini, hak ettiği değerin çok daha fazlasını görmek istiyorum ama bir yandan da hiçbir şekilde kimsenin tanımasını istemiyorum. Youtube’da baktığım vakit parçalarına dinleyen kitle aşırı kaliteli, muhteşem diyebilirim. Güncel Gürsel Artıktay ile tanışmamdan bahsedeceğim sizlere, umarım bu yazımı sonuna kadar okursunuz.

Normal de çok alkol tüketen bir insan değilim, aslında çok nadir kullanırım. Semih, Ali Murat, Ali’nin arkadaşı Önder ve ben oturuyoruz güzel bir masa kurduk, 2. partide ısrarlar üzerine ben de birkaç kadeh içmeye başladım. O sıra Çağdaş geldi, Çağdaş bu aralar oldukça zor dönemler geçiriyor ve eminimki kafası hiç yerinde değil diye düşünüyorum. Elbette her sevdiğim insanın, hatta tüm insanların iyi olmasını isterken Çağdaş’ın da çok daha iyi olmasını isterim; çünkü kendisini gerçekten anlıyorum.

Çağdaş geldikten sonra gece 2 (iki) gibi o zaman kapanış şarkımızı yapalım dedi ve Güncel Gürsel Artıktay‘a ait olan “Bu Yüzden” parçasını açtı ve aşırı derece sevdim parçayı. Hani bazı Youtube yorumlarında derler ya “buraya geldiysen eğer çok fazla şey kaybetmişsin” diye. Bir an kendimi o şekilde hissettim, ama o an kimsenin olmadığınıda fark etmiştim. Parça o kadar çok hoşuma gitti ki, Youtube üzerinde hemen buldum ve dinlemeye başadım. Bu arada Güncel Gürsel Artıktay bu yazımı okur mu bilmiyorum ve saygısızlık yapmak istemem fakat ismini birkaç defa tekrarlattım Çağdaş’a tam olarak anlamadım diye.

Güncel Gürsel Artıktay Bu Yüzden

Şimdi sizinle bu parçayı paylaşmak istiyorum, sizin dinlemenizi rica ediyorum, dinlerken hissettiklerinizi yorumda bahsetmenizi istiyorum. Hatta sosyal medya hesaplarımda paylaştım, instagram kişisel hesabımda internet sitesi alanında bu parçanın link’ini paylaştım diyebilirim. Umarım siz de beğenirsiniz bu yüzden parçasını, aslında her parçasının bambaşka anlamı var ve bu parça ile tanıdığımdan dolayı daha çok önem vermek istiyorum.

Herhangi bir sıkıntım yok, herhangi bir derdim yok şükür. Şarkıyı dinlediğim vakit zihnim sanki bomboş oluyor, o an sadece şarkıyı dinlemekten zevk alıyorum. Elbette aklıma hiçbir zaman gelmeyen olmuyor desem yalan olur, fakat size tavsiyem eğer alkol kullanıyorsanız kapanış şarkınız olsun… kullanmıyorsanız, gece yatmadan önce gözlerinizi kapatıp dinleyin.

Ayrıca sanatçıya destek vermek için tüm sosyal ağlarda: Güncel Gürsel Artıktay olarak aratıp abone olabilir, beğenebilirsiniz. Böyle değerli sanatçıların, değerli insanlar tarafından takip edilmesi beni mutlu eder.

Yazar Hakkında
Toplam 27 yazı
Tevfik
Tevfik
21 Haziran 198x tarihinde Kayseri doğumevinde Dünya'ya gözlerini açmış, daha sonrasında nasıl bir dünya ulan burası demiş birisidir. Düşüncelidir, gözlerini açtıktan sonra Dünya'nın nasıl bir yer olduğunu gördükten sonra anne ve babasını üzmemek için yeniden kapatmamıştır.
Yorumlar (2 yorum)
Emre Çakır
Emre Çakır Cevapla
- 00:23

00:20 de dinliyorum.. uzayın o eşsiz derinliklerine kendini bırakıp oksijen bitene kadar kendini bıktırmadan dinletebilecek bir parça olmuş..

    Tevfik
    Tevfik Cevapla
    - 00:27

    Kesinlikle Emre kardeşim, muhteşem bir parça ve bu derece beğenmene ayrıca sevindim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara