Tevfik Aktunç

Kişisel Bloğum Artık Aktif

Beni tanıyan birçok kişi biliyordur, daha önce Tevfik.org sitemin içerisinde windows hosting’e kurulu asp bir script mevcuttu ve şimdi wordpress tabanlı blog sitemi aktif hâle getirdim.

Sitemi Neden Blog Haline Getirdim?

Aslında sebebi çok basit, yazmak istediğim şeyleri burada dile getireceğim. Bazen canım o kadar sıkılıyor ki, dakikalarca, hatta saatlerce yazmak istiyorum desem yeridir. Ben de yazıp karalayacağım bir bloğum olsun dedim ve sonunda Tevfik.org‘u aktif hâle getirdim.

Bildiğiniz üzere piyasada çok fazla blog sitesi mevcut, elbette insanların kişisel bloglarını nasıl kullanacaklarına karar veremem fakat bunu da söylemeden geçemeyeceğim; kişisel blog mu? Webmaster bloğu mu? Kişisel blog adı altında anladığını da yazıyor, anlamadığını da yazıyor ve ben en çok bu duruma üzülüyorum. Daha önceleri kişisel bloglar ne kadar güzel bir amaçla kullanılırmış.

Ben kendi sitemde duygularımı, düşüncelerimi, izlediklerimi, okuduklarımı, gezdiklerimi, tattığım lezzetleri ve birçok eleştirimi yazacağım. Umarım severek okur ve takip edersiniz yazılarımı.

Tevfik.org Domaini Kaç Yaşında?

12 Ocak 2016 yılında kayıt ettiğim bu alan adım (domainim) eğer bir sıkıntı olmaz ise 2020 Ocak ayında 4 yaşında olacaktır. Tevfik adında bu denli bir isim ve uzantı bulmak bu zamanda oldukça zor diyebilirim, piyasadaki bütün domainlerin hepsi alınmış ve çok az kişi direkt ismi ile kişisel blog oluşturuyor.

Logo Tasarımını Kim Yapıyor?

Tabii de çok sevdiğim, değerli dostum Ahmet Yılmaz! Kendisine buradan da sonsuz teşekkür ediyorum, tüm projelerimin görsel tasarımlarını Ahmet çiziyor ve tasarlıyor. Bu zamana kadar da görselini yaptığı tüm sitelerim başarılı oldu, Grafik tasarım bir sanat ise Ahmet çok iyi bir sanatçıdır.

Aynı zamanda bana ait güzel bir kartvizit tasarımına da imza atmıştır. Kayseri‘de free olarak web tasarım, grafik tasarım ve seo gibi işler hakkında görüşme sağladığımda kartvizitimi taktim ediyorum, karşılığında ise muhteşem yorumlar alıyorum. Çok fazla müşterime kartvizitime benzer tasarımda logo ve kartvizit yaptırdım.

Yazar Hakkında
Toplam 27 yazı
Tevfik
Tevfik
21 Haziran 198x tarihinde Kayseri doğumevinde Dünya'ya gözlerini açmış, daha sonrasında nasıl bir dünya ulan burası demiş birisidir. Düşüncelidir, gözlerini açtıktan sonra Dünya'nın nasıl bir yer olduğunu gördükten sonra anne ve babasını üzmemek için yeniden kapatmamıştır.
Yorumlar (5 yorum)
Şeyma
Şeyma Cevapla
- 17:23

Blog siteniz hayırlı olsun Tevfik bey, sizin sitenizi facebookta tesadüf denk geldim. Sizi hayvanlar ile ilgili bir grupta gördüm ve profilinize tıkladığım zaman internet sitenizi gördüm ve yorumlamak istedim. Daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum ve umarım getirirsiniz.

  Tevfik
  Tevfik Cevapla
  - 15:49

  Çok teşekkür ederim. Umarım en güzel yerlere gelebilirim, ayrıca evet hayvanları çok sever ve üzerlerinde fayda sağlamak adına proje dahi geliştiririm.

  Birkaç hafta içerisinde projemi kişisel sitemde yayınlayacağım, iyi dilekleriniz için yeniden teşekkür ederim.

Burak
Burak Cevapla
- 16:24

başarılarınızın devamını dilerim hocam. kolay gelsin. cok guzel site hazırlamıssınız.

  Tevfik
  Tevfik Cevapla
  - 11:17

  Çok teşekkür ederim Burak bey güzel dilekleriniz için. Sağ olun, var olun.

Mr. Forester
Mr. Forester Cevapla
- 09:45

Tevfik Bey merhaba, wmaraci forumundan geliyorum. Temanızı incelemek üzere blogunuzda biraz gezintiye çıktım ve oldukça beğendim. Yazın hayatınızda başarılar dilemek istedim. Esen kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara